CAMPUS PASTORZY

PRZEMEK + JOLA SIWEK

Jesteśmy Pastorami Kościoła LifeHouse w Poznaniu, a razem z naszymi dziećmi, Asią i Czesiem, tworzymy rodzinę, która całym sercem kocha Boga, Kościół i ludzi. Marzymy, by Kościół LifeHouse był miejscem, gdzie ludzie wszystkich pokoleń odnajdą prawdziwy cel swojego życia, nawiążą głębokie relacje z ludźmi i doświadczą realnego działania Boga.

PRZEMEK SIWEK

Kiedy jako młody chłopak przyjechał na studia do Poznania, nie wiedział, że ta decyzja na zawsze zmieni jego życie. To właśnie tutaj poznał ludzi, którzy pokazali mu Boga, z którym nieprzerwanie żyje od kilkunastu lat. Od zawsze zaangażowany w budowanie lokalnego Kościoła, w różnych jego obszarach. Przemek jest przykładem męża, ojca i lidera, który inspiruje wielu ludzi i popycha ich do odważnego kroczenia za Bogiem.

JOLA SIWEK

Niezwykła żona, matka i kobieta, która swoją łagodnością i mądrością inspiruje wiele kobiet i mężczyzn. Każdego dnia inwestuje w kobiety i młode dziewczyny, zachęcając je do pełnego pasji życia z Bogiem. Jej marzeniem jest widzieć jak ludzie rozwijają swój potencjał i odważnie dążą do celu, który jest w ich sercach.

Pastorów Przemka i Jolę możesz poznać już w najbliższą niedzielę o 11:00 i 17:00 w Pawilonie! Nie przegap tego spotkania!

Menu