LIFEGRUPY

RELACJE. LUDZIE. WZROST.

LifeGrupy są sercem Kościoła LifeHouse i kluczem do rozwoju prawdziwych relacji. Wierzymy, że budując życie z innymi szybciej się uczymy i wzrastamy duchowo. LifeGrupy to po prostu małe grupy ludzi, którzy regularnie spotykają się w różnych lokalizacjach Poznania, rozmawiają na ważne tematy, wspólnie poznają Boga, czytają Pismo Święte, modlą się i w swobodnej atmosferze spędzają ze sobą czas.

DOŁĄCZ DO JEDNEJ Z LIFEGRUP JUŻ DZIŚ!
LifeGrupa dla kobiet
Poniedziałek 19:00 Stare Miasto
LifeGrupa dla kobiet

Grupa dla kobiet, które szukają w życiu Boga i w bezpiecznej atmosferze chcą dzielić się osobistymi doświadczeniami. Poruszamy tematy ważne, ale też te dotyczące codzienności, dyskutujemy, poznajemy się, troszczymy się o siebie nawzajem i miło spędzamy czas w kobiecym gronie!

Dorota Pawlukiewicz, 604 512 314
dorotapawlukiewicz68@wp.pl
Okolica: Stare Miasto
Poniedziałek, 19:00

LifeGrupa Mężowie & Ojcowie
Poniedziałek 19:00 Łazarz
LifeGrupa Mężowie & Ojcowie

Miejsce, gdzie w męskim gronie rozmawiamy o konkretnych rzeczach – o nas, naszych rodzinach, żonach, dzieciach, wychowaniu, pieniądzach, uzależnieniach, pasjach, a przede wszystkim o naszym Bogu! Jak przetrwać w tym świecie i nie stracić swojej wiary? Jeśli szukasz odpowiedzi na to i inne pytanie – przyjdź i znajdź je razem z nami!

Hubert Sajda, 519 337 507
hubert.sajda@beopen.pl
Okolica: Łazarz

LifeGrupa "JEST WIĘCEJ"
Wtorek 19:00 Łazarz
LifeGrupa "JEST WIĘCEJ"

Niezależnie od tego, co już potrafisz czy posiadasz, z pewnością wiesz, że JEST WIĘCEJ. Jeśli jesteś po kursie Alpha, pragniesz wzrastać w Bożej obecności lub poszukujesz czegoś więcej w swoim życiu, to jest to miejsce idealne dla Ciebie! W komfortowej atmosferze będziemy odkrywać swoje miejsce w Królestwie Bożym. Pragniemy abyś rozwijał się, zdobywał nowe umiejętności i miał coraz większy wpływ na innych. Zrób razem z nami kolejny krok na swojej drodze z Jezusem.

Adam Musisz, 691 100 010
Klaudia Kulpińska, 698 574 004
adam.musisz@gmail.com
klaudiakulpinska96@gmail.com
Okolica: Łazarz

LifeGrupa dla dziewczyn
Środa 19:00 Wilczak
LifeGrupa dla dziewczyn

Nieważne czy wolisz szpilki czy trampki, spodnie czy sukienki – spotkaj się z nami, by w kobiecym gronie poruszać ważne, trudne i lekkie tematy oraz wspólnie poznawać Boga i w Nim odkrywać swoją tożsamość. To najlepsza okazja, by nawiązać szczere i głębokie relacje oraz spędzić wieczór w miłym towarzystwie!

Joanna Schewior, 668 476 733
joanna@lifehouse.global
Okolica: Wilczak

LifeGrupa Bible Study (PL)
Czwartek 19:00
LifeGrupa Bible Study (PL)

Miejsce dla każdego, kto chciałby lepiej zgłębić Biblie i bardziej ją zrozumieć. Jeśli chcesz wiedzieć co Bóg mówi do nas w swoim Słowie lub poukładać to, co już w nim przeczytałeś, te spotkania są dla Ciebie. Tutaj nie ma głupich pytań, tutaj są szczere rozmowy i przyjazna atmosfera!

Ps Przemek Siwek, 664 975 416

LifeGrupa u Agnieszki i Tomasza
Czwartek 19:00 Junikowo/Plewiska
LifeGrupa u Agnieszki i Tomasza

Miła i bezpieczna atmosfera, przepyszne jedzonko, wspólna modlitwa i czas na swobodne rozmowy – tego wszystkiego doświadczysz u Agnieszki i Tomka. Przyjdź, poznaj nowych ludzi, zadaj każde pytanie, podyskutuj w przyjaznym towarzystwie i poczuj się z nami jak w domu!

Agnieszka i Tomasz Warmuz, 692 779 549
warmuzag@gmail.com
Okolica: Junikowo/Plewiska

LifeGrupa u Doroty i Tomasza
Piątek 19:00 Stare Miasto
LifeGrupa u Doroty i Tomasza

To dobre miejsce na spędzenie piątkowego wieczoru i okazja, by w luźnej atmosferze przy kawie i herbacie, porozmawiać, wspólnie czytać Pismo Święte i głębiej spojrzeć na to, co usłyszeliśmy podczas niedzielnego kazania. Przyjdź, by nawiązać nowe relacje i jeszcze realniej doświadczyć Boga w swoim życiu.

Dorota i Tomasz Pawlukiewicz, 600 434 244
tomasz@tomsdesign.pl
Okolica: Stare Miasto

LifeGrupa Artystyczna
Niedziela 13:00 Stare Miasto
LifeGrupa Artystyczna

To bardzo dobre miejsce, żeby rozwijać swoje artystyczne umiejętności. Zajęcia prowadzone są z rysunku oraz rękodzieła. Czekamy na ludzi, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność! Wszystkie chętne osoby prosimy o osobiste zgłoszenia ze względu na potrzebę wcześniejszego przygotowania materiałów. Zapraszamy!

Dorota Pawlukiewicz, 604 512 314
Oksana Matskovych, 666 308 614
dorotapawlukiewicz68@wp.pl
oksanaz@gmail.com
Okolica: Stare Miasto

LifeGrupa LifeHouse Active
LifeGrupa LifeHouse Active

Grupa dla każdego, kto kocha sport i zdrowy styl życia lub szuka inspiracji i zachęty do tego, by zadbać o swoje zdrowie. Jeśli biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze lub po prostu lubisz się ruszać – to idealne miejsce dla Ciebie! Spokojnie, czasem też razem odpoczywamy lub spotykamy się na wspólnych planszówkach! Niezależnie od tego co robimy – zawsze jest dobra zabawa!

Lidka Gandecka, 516 214 062
lidia@lifehouse.global
Marcin Błaszkiewicz, 509 750 691
marcin.blaszkiewicz@gmail.com

LifeGrupa УКРАИНО И РУССКУГОВОРЯЩЯЯ
Сконтактируйся с лидерами Life группы
LifeGrupa УКРАИНО И РУССКУГОВОРЯЩЯЯ

Приглашаем тебя на встречи, которые будут проходить на русском и украинском языках. Это не будет формат стандартной домашней группы, ведь наша задача – помочь тебе в начале твоего пути в другой стране, чувствовать себя «как дома».

Мы с радостью ответим на все твои вопросы, касаемо церкви, помолимся с тобой и просто пообщаемся за чашечкой чая или кофе.

Marina i Paweł Sinichina,
514 509 791 (Marina),
576 693 669 (Paweł)

sinichinamarina@gmail.com

LifeGrupa for english speakers
Czwartek 19:00 Łazarz
LifeGrupa for english speakers

We are an English speaking lifegroup and we welcome everyone, who wants to spend their Thursday night in a friendly and comfortable environment. We desire to create a safe atmosphere, where we can share our hearts and experience the truth of God’s word in every area of our lives. Worshipping God and putting him in the center, so we can experience His presence together. Praying for one another and waiting for Him to speak and move in our midst.

If you want to discover a place where you can connect with other people and grow closer to God– then JOIN US.

We cant wait to see you!

Ania Nowaczkiewicz, 792 173 692
Livia Sturz, 574 520 977
ania@lifehouse.global
livia_02@hotmail.de
Poznan area: Łazarz

DOŁĄCZ DO JEDNEJ Z LIFEGRUP JUŻ DZIŚ!
Menu