NASZA HISTORIA

W 2002 roku, Senior Pastorzy, Richard i Helen Kobakian rozpoczęli działalność Kościoła LifeHouse spotykając się w gronie 17 osób w niewielkim salonie swojego domu w Melbourne. Od samego początku ich marzeniem było zbudowanie kościoła – domu, w którym ludzie spotkają Jezusa i odkryją życie, jakie dla nich zaplanował. Od tego czasu LifeHouse urósł do dwóch kampusów w Melbourne w Australii, a w 2016 roku powstał pierwszy w Europie kampus Kościoła LifeHouse w Poznaniu.

NASZ CEL I WIZJA

LifeHouse to tętniący życiem, rozwijający się Kościół w Poznaniu oraz Melbourne w Australii, który istnieje po to, aby łączyć ludzi z Jezusem i widzieć jak stają się pełnymi pasji naśladowcami Chrystusa.

JAKO KOŚCIÓŁ PRAGNIEMY POMÓC LUDZIOM:

  • POZNAĆ BOGA
  • ZBUDOWAĆ RELACJE
  • ODNALEŹĆ CEL
  • WYWIERAĆ WPŁYW

PRZEMEK + JOLA SIWEK

Jesteśmy Pastorami Kościoła LifeHouse w Poznaniu, a razem z naszymi dziećmi, Asią i Czesiem, tworzymy rodzinę, która całym sercem kocha Boga, Kościół i ludzi. Marzymy, by Kościół LifeHouse był miejscem, gdzie ludzie wszystkich pokoleń odnajdą prawdziwy cel swojego życia, nawiążą głębokie relacje z ludźmi i doświadczą realnego działania Boga.

W CO WIERZYMY

Wierzymy, że Bóg powołał LifeHouse, aby był dużym Kościołem stawiającym Jezusa w centrum, Kościołem pełnym łaski i prawdy, który wychodzi na przeciw ludziom i wyposaża wszystkie pokolenia na całym świecie.

Menu