SENIOR PASTORZY

RICHARD + HELEN KOBAKIAN

Richard i Helen Kobakian są Senior Pastorami i założycielami Kościoła LifeHouse w Melbourne w Australii. Kiedy w 2002 roku, w salonie swojego domu, rozpoczęli spotkania Kościoła, mieli tylko garstkę ludzi i wielkie marzenia. Dzisiaj LifeHouse jest dużym, tętniącym życiem Kościołem, który działa lokalnie i międzynarodowo.

RICHARD KOBAKIAN

Richard dorastał w Melbourne, a jego życie radykalnie się zmieniło, kiedy w wieku 16 lat poznał Boga i zdecydował, by całym sercem podążać za Jezusem. Richard ma wyjątkowy dar ewangelizacyjny, a jego największą pasją jest przekazywanie zmieniającej życie wiadomości, która łączy ludzi z ich Stwórcą. Jest inspirującym mówcą, który głosi w wielu kościołach, organizacjach oraz różnych wydarzeniach międzynarodowych. Błyskotliwe poczucie humoru i wyjątkowy styl Pastora Richarda sprawiają, że jego przemówienia zmieniły życie setek ludzi na całym świecie. Jego marzeniem jest widzieć, jak każdy człowiek odkrywa swój indywidualny cel i żyje pełnią pasji dla Boga.

HELEN KOBAKIAN

Helen wychowała się w chrześcijańskim domu w Sydney w Australii, a Kościół zawsze był ważną częścią jej życia. Już jako nastoletnia dziewczyna czuła znaczące powołanie do tego, aby poświęcić się dla większego celu. Dzisiaj Pastor Helen jest utalentowaną mówczynią, której pasją jest zarażanie ludzi miłością do Boga. Jej stanowczość w połączeniu z pogodnym usposobieniem sprawiają, że jej przemówienia są mocne i niezwykle zachęcające.

Menu