ŚWIAT DZIECI

KOŚCIÓŁ = DOBRA ZABAWA!

Dzieci zajmują specjalne miejsce w naszym Kościele. Chcemy, by najmłodsi goście czuli się u nas jak w domu, a Kościół kojarzył im się jak najlepiej, dlatego w każdą niedzielę czeka na nie moc dobrej zabawy wśród rówieśników!

Wierzymy, że dzieci to przyszłość, dlatego chcemy inwestować w najmłodsze pokolenie i przekazywać im jak najlepsze wartości. Co niedzielę przygotowujemy dla nich ciekawe i kreatywne zajęcia, dzięki którym dzieci poznają Boga i uczą się nawiązywać relacje z Nim oraz ludźmi wokół.

Jeśli Twoje dziecko ma od 4 do 12 roku życia, przyjdź na niedzielne spotkanie kilka minut wcześniej i zapisz je na zajęcia w Świecie Dzieci, a sam w pełni korzystaj z nabożeństwa. To będzie niezapomniana przygoda dla Twoich pociech!

POZNAJ LIDERÓW ŚWIATA DZIECI

MARTA OLEŚKOWSKA

Główna liderka Świata Dzieci, którym nieprzerwanie zajmuje się od 3 lat. To dzięki niej dzieci w kreatywny sposób spędzają czas, poznają Boga, Pismo Święte i uczą się nowych, przydatnych w życiu umiejętności. Z zawodu prawniczka, dlatego bezpieczeństwo i ochrona dzieci są dla niej szczególnie ważne. Jej marzeniem jest widzieć Kościół pełen uśmiechniętych i pełnych życia dzieci, które pogłębiają swoją wiarę i rozwijają swój charakter w bezpiecznym i zdrowym otoczeniu.

Menu