LH Kids

Miejsce pełne dziecięcej radości, inspiracji i kreatywności

Dzieci zajmują specjalne miejsce w naszym Kościele. Chcemy, by najmłodsi goście czuli się u nas jak w domu, a Kościół kojarzył im się jak najlepiej, dlatego w każdą niedzielę czeka na nie moc dobrej zabawy wśród rówieśników!

Wierzymy, że dzieci to przyszłość, dlatego chcemy inwestować w najmłodsze pokolenie i przekazywać im jak najlepsze wartości. Co niedzielę przygotowujemy dla nich ciekawe i kreatywne zajęcia, dzięki którym dzieci poznają Boga i uczą się nawiązywać relacje z Nim oraz ludźmi wokół.

Grupy wiekowe

W LH Kids mamy dwie grupy wiekowe:

  • 4-6 lat
  • 7-12 lat

LH Kids w Niedzielę

Przyjdź na niedzielne spotkanie 15 minut przed rozpoczęciem zapisz swoje dziecko na zajęcia w punkcie LH Kids. To będzie niezapomniana przygoda dla Twoich pociech, a Ty możesz w pełni korzystać ze spotkania!

Pierwszy raz z dzieckiem w LifeHouse?

  1. Zapisz dziecko online.
  2. Przyjdź na niedzielne spotkanie 15 minut przed rozpoczęciem i zapisz swoje dziecko na zajęcia w punkcie LH Kids.
  3. Zostaw dziecko pod opieką wolontariuszy z LH Kids.
  4. Spędź dobry czas podczas nabożeństwa w audytorium.
  5. Po zakończeniu spotkania nie zapomnij odebrać dziecka z LH Kids!

Lider LH Kids

Marta Oleśkowska

Główna liderka Świata Dzieci, którym nieprzerwanie zajmuje się od 4 lat. To dzięki niej dzieci w kreatywny sposób spędzają czas, poznają Boga, Pismo Święte i uczą się nowych, przydatnych w życiu umiejętności.

Z zawodu prawniczka, dlatego bezpieczeństwo i ochrona dzieci są dla niej szczególnie ważne. Jej marzeniem jest widzieć Kościół pełen uśmiechniętych i radosnych dzieci, które pogłębiają swoją wiarę i rozwijają swój charakter w bezpiecznym i zdrowym otoczeniu.