LH YOUTH – nowa

Miejsce relacji, zabawy i budowania wiary!

Dzieci zajmują specjalne miejsce w naszym Kościele. Chcemy, by najmłodsi goście czuli się u nas jak w domu, a Kościół kojarzył im się jak najlepiej, dlatego w każdą niedzielę czeka na nie moc dobrej zabawy wśród rówieśników!

Wierzymy, że dzieci to przyszłość, dlatego chcemy inwestować w najmłodsze pokolenie i przekazywać im jak najlepsze wartości. Co niedzielę przygotowujemy dla nich ciekawe i kreatywne zajęcia, dzięki którym dzieci poznają Boga i uczą się nawiązywać relacje z Nim oraz ludźmi wokół.

Grupy wiekowe

W Świecie Dzieci mamy trzy grupy wiekowe:

  • 4-6 lat “bąbelki”
  • 7-10 lat “bobry”
  • 11-13 lat “pyrki”

Świat Dzieci w Niedzielę

Przyjdź na niedzielne spotkanie 15 minut przed rozpoczęciem zapisz swoje dziecko na zajęcia w punkcie Świata Dzieci. To będzie niezapomniana przygoda dla Twoich pociech, a Ty możesz w pełni korzystać ze spotkania!

Pierwszy raz z dzieckiem w LifeHouse?

  1. Przyjdź na niedzielne spotkanie 15 minut przed rozpoczęciem i zapisz swoje dziecko na zajęcia w punkcie Świata Dzieci.
  2. Zostaw dziecko pod opieką wolontariuszy z Świata Dzieci.
  3. Spędź dobry czas podczas nabożeństwa w audytorium.
  4. Po zakończeniu spotkania nie zapomnij odebrać dziecka ze Świata Dzieci!

Liderzy LH Youth

Livia Sturz & Dawid Frank

Główni liderzy LifeHouse Youth

Służy w tym zespole już od 5 lat, a od roku pełni rolę głównego lidera. To dzięki niej i jej zespołowi wolontariuszy, dzieci w kreatywny sposób spędzają czas, poznają Boga, Pismo Święte i uczą się nowych, przydatnych w życiu umiejętności.

Z zamiłowania lubię osładzać chwile innym piekąc różne słodkości, a z zawodu jestem logistykiem. Lubię mieć wszystko zorganizowane i pod kontrolą, czego wymaga nasza służba. Moim marzeniem jest widzieć dzieci kochające z całego serca Boga, z pragnieniem by Mu służyć i radować się tym. Jako Świat Dzieci dążymy do tego by nowe pokolenie wzrastało na nowych liderów i mogło świadomie oddać swoje życie Bogu.