Moje serce dla Jego domu

OFIARA CUDÓW TO COROCZNA ZBIÓRKA FUNDUSZY, KTÓRA UMOŻLIWIA TOBIE BYCIE CZĘŚCIĄ REALIZOWANEJ WIZJI.

Każda wizja byłaby tylko pustymi słowami, gdyby nie ludzie i ich decyzja by być jej częścią. To zaangażowanie ludzi, ich czasu, umiejętności i finansów pozwala na zbudowanie czegoś co ma wymiar wieczności.

Nawet z projektem najlepszego architekta budynek nigdy nie ujrzy światła dziennego, jeśli nie będzie miał budowniczych, którzy wezmą odpowiedzialność za jego powstanie. Ludzi, którzy utożsamiają się z miejscem i nazywają go swoim domem.

Data wydarzenia: 12 czerwca 2022 r.

Nasz Kościół

ŚWIAT DZIECI

Dzieci są teraźniejszością Kościoła. To w jaki sposób dzisiaj myślą o sobie i o Bogu, będzie determinowało ich decyzje w przyszłości. Chcemy, żeby już teraz mogły poznawać Jezusa i odkrywać jaką w Nim mają tożsamość. Każdego tygodnia widzimy jak dzięki wolontariuszom, dzieci ze Świata Dzieci odnajdują przyjaźnie i zbliżają się do Boga.
WIĘCEJ

Kluczowy jest dla nas dostęp do doskonałych programów i angażujących treści. Potrzebne jest także dodatkowe wyposażenie w naszej przestrzeni dla dzieci.

YOUTH & PULS POZNAŃ

Celem spotkań Youth i Puls Poznań jest zadbanie o dobrą atmosferę do budowania wspólnych relacji. Stworzenie przestrzeni uwielbienia i konkretnej inspiracji. Inwestujemy w młode pokolenie, bo widzimy jak ogromne ma to znaczenie na kształtowanie ich wartości i znaczenia w dzisiejszym świecie. Pokazujemy, że pełnie akceptacji i miłości daje tylko Bóg.

WIĘCEJ
Chcemy podnosić atrakcyjność spotkań, żeby dotrzeć do większej ilości młodych ludzi w Poznaniu, którzy potrzebują poznać Boga.

Więcej. More.

“Temu zaś, który według mocy działającej w nas może uczynić o wiele więcej ponad to wszystko o co prosimy lub o czym myślimy.”

EFEZJAN 3:20

Wierzymy, że kiedy nasze serca są otwarte, Bóg w swojej łasce i dobroci przychodzi z błogosławieństwem i pomnożeniem. Chcemy zawsze kierować swoje kroki, tam gdzie On nas stawia, a także być gotowymi na powiedzenie Mu odważnego i szalonego “TAK”. Wierzymy, że jest WIĘCEJ przestrzeni, gdzie jako Kościół możemy mieć wpływ na dzisiejsze otoczenie, które jest spragnione pokoju, miłości i akceptacji.

Nasza społeczność

MEDIA & KOŚCIÓŁ ONLINE

JEDNO KLIKNIĘCIE I NAGLE CZYJEŚ ŻYCIE MOŻE ZMIENIĆ SIĘ O 180 STOPNI!

Media społecznościowe to przestrzeń, bez której nie wyobrażamy sobie dnia codziennego. A gdyby tak jeszcze bardziej rozszerzać nasz zasięg w mediach i dzięki temu dać ludziom większe możliwości poznania Boga i Kościoła?

WIĘCEJ
Rozbudowa zaplecza technicznego, szkolenie ludzi i zapewnienie dobrego contentu w mediach społecznościowych.

PRZYWÓDZTWO

WYPOSAŻENIE, INSPIROWANIE, PROWADZENIE I DZIELENIE SIĘ WIZJĄ.

Jesteśmy wdzięczni za naszych liderów - ale duże marzenia potrzebują ludzi, którzy zadbają o ich realizację. Dlatego celowo inwestujemy w rozwój następnego pokolenia pastorów-liderów.

WIĘCEJ
Stworzenie miejsc pracy w kościele; finansowanie stażów w Australii; wsparcie dla nowo powstających campusów w Europie.

STREFA LIFEHOUSE

OD ROKU TWORZYMY NASZĄ PRZESTRZEŃ W GALERII MALTA W POZNANIU.

Nasza nowoczesna przestrzeń pozwala nam skupić się się na ludziach. Chcemy, żeby budynek był zawsze efektywnym narzędziem dla ludzi, którzy potrzebują usłyszeć, zobaczyć i doświadczyć Boga.

WIĘCEJ
Zapewnienie ekranów ledowych i dodatkowego oświetlenia sceny, które podniosą jakość odbioru spotkań na żywo oraz transmisji online.

Udoskonalamy i inwestujemy w obecną przestrzeń równocześnie marząc o własnym budynku w Poznaniu.

Następny krok

MÓDL SIĘ 
Pytaj Boga ile ma wynieść Twoja darowizna, aby w przyszłości nasz Kościół mógł dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, które mogą nawiązać kontakt z Bogiem. Kiedy wszyscy jesteśmy zaangażowani, wtedy możemy dokonać ogromnej różnicy.

PRZYGOTUJ SIĘ
Nie pozostawiaj swojej hojności przypadkowi. Każda znacząca inwestycja wymaga planowania, więc nigdy nie lekceważ siły planu budżetowego.

ZŁÓŻ DEKLARACJĘ
Wypełnij formularz online poniżej.

Twoja deklaracja online