ONE CONF to przestrzeń dla pastorów, liderów i wolontariuszy, którzy chcą budować kościoły odpowiadające na potrzeby i problemy współczesnego świata. Wierzymy, że w jedności możemy całą mocą działać dla Bożego Królestwa, dlatego jako Kościół LifeHouse Poznań, LifeHouse Church Melbourne, Kościół Echo Gdańsk i Kościół DOM Warszawa tworzymy konferencję, której celem jest zainspirowanie, zmotywowanie i umocnienie ludzi, którym na sercu leży przyszłość współczesnego Kościoła.

ONE CONF tworzona jest dla pastorów,liderów i wolontariuszy, którzy całym sercem są oddani wizji budowania lokalnych Kościołów w Polsce, jak i w Europie. Pragniemy inspirować, motywować i umacniać kościoły w docieraniu do współczesnego człowieka.

GŁÓWNI MÓWCY

ONE CONF 2023

PS GLYN BARRETT

Senior Pastor kościoła Audacious Church w Wielkiej Brytanii,  posiadający kampusy w miastach takich jak: Manchester, Chester, Sheffield, Cardiff i Geneva. Ps Glyn jest również naczelnym przywódcą Assemblies of God Great Britain, do którego należy ok. 600 silnych kościołów o denominacji zielonoświątkowej. Ponadto jest współprzewodniczącym ruchu Empowered21 na Zachodnią Europę.

Ps Glyn to silny i inspirujący mówca. Jego przesłania docierają do wielu pokoleń na całym świecie wyposażając i inspirując do służby w budowaniu silnych i wpływowych kościołów.

Prywatnie, kochający mąż Sophii i troskliwy ojciec dwójki dzieci, Georgia and Jaedon. Pasjonat piłki nożnej, a dokładniej klubu Manchester City.

PS RICHARD I HELEN KOBAKIAN 

Senior Pastor prężnie rozwijającego się kościoła LifeHouse Church w Melbourne, kampusu w Poznaniu i Hannoverze. Inspirujący mówca, ewangelista, wizjoner i przywódca. Człowiek o wielkim sercu dla Polski i Europy. 

Ps Richard wspiera wielu pastorów i liderów na całym świecie w budowaniu zdrowych rozwijających się kościołów. Jego szczerym marzeniem jest widzieć jak najwięcej życiodajnych kościołów, które zdobywają ludzi dla Jezusa i są nadzieją dla lokalnej społeczności.

Prywatnie, mąż Helen i ojciec trójki dzieci: Sary, Stephanie i Marka. Na co dzień Ps Richard i Helen mieszkają w Melbourne, w Australii.

Ps Helen to utalentowana mówczyni, której pasją jest łączenie ludzi z Bogiem i ich talentami jakie od Niego otrzymali. Jej swoboda i troskliwość otwiera ludzkie serca na niesamowitą miłość Boga. Poprzez Konferencję dla Kobiet „Flourish”, Helen inspiruje kobiety w każdym wieku i sezonie życia. 

Razem z Richardem pełni także funkcję Senior Pastora kościoła LifeHouse Church w Melbourne i jego kampusów. Mama trójki dzieci: Sary, Stephanie i Marka.

Koszt konferencji: 99zł
Dla pastorów uczestnictwo w konferencji jest darmowe. 
Wymagana rejestracja.

Dla Pastorów: 12 maja 2023, 10:00 (Piątek)

Dla liderów & wolontariuszy: 12 maja 2023, 19:00 (Piątek)

13 maja 2023, 17:00 (Sobota)

W programie przewidujemy sesje wykładowe naszych głównych mówców, czas uwielbienia, jak i przerwy na wspólne rozmowy przy dobrej kawie.

Lokalizacja: Galeria Malta, Strefa LifeHouse
ul. Maltańska 1, Poznań

Nocleg we własnym zakresie.