Wolontariat

Następny krok w Twoim rozwoju!

W naszym Kościele znajdziesz wiele zespołów wolontariuszy, bez których cotygodniowe niedzielne spotkania oraz inne wydarzenia, nie miałyby miejsca. Ich wkład w organizację i przygotowania sprawiają, że LifeHouse staje się miejscem pełnym radości, inspiracji oraz zachęty.

Chcemy, żeby dzięki naszemu zaangażowaniu inne osoby, które pojawiają się w LifeHouse, mogły poznać i nawiązać bliską relację z Bogiem. Ty także może mieć w tym swój udział!

Służba to kolejny krok, który przybliży Cię do odkrycia swojego powołania.

Dlaczego warto dołączyć do zespołu wolontariuszy?

Budując to miejsce, stajesz się częścią historii ludzi, którzy poznają Boga po raz pierwszy w swoim życiu. Jest to także szansa, dzięki której sam będziesz mógł się rozwijać i przybliżać do Boga.

Wierzymy, że służenie innym przybliża nas do Boga i Jego charakteru.

Nie tylko poznasz lepiej innych wolontariuszy, ale także nawiążesz wyjątkowe przyjaźnie. Dodatkowo będziesz miał okazję uczestniczyć w wielu niesamowitych wydarzeniach takich jak Leadership Day, Team Day, czy Wigilia Wolontariusza.

Nasze zespoły

Witaj w domu

Każdy element przed i w trakcie spotkania, który sprawia, że czujesz się wyjątkowo ugoszczony przez uśmiechniętego wolontariusza.

Lider zespołu: Elizaveta Shabalina

Produkcja

Dzięki niemu widzisz i słyszysz to co się dzieje na sali w trakcie spotkania na żywo jak i online: światło, dźwięk, produkcja, prezentacja, montaż sceny oraz live streaming.

Lider zespołu: Kacper Zawół

Creative Media Team

Miejsce gdzie kreatywność nie ma końca! Zdjęcia, wideo, grafiki, animacje, treści. Dzięki temu zwiększamy zasięg i docieramy do większej ilości osób w naszych Social Mediach.

Lider zespołu: Martyna Wigłasz

Świat Dzieci

Miejsce, w którym dzieci mogą poznawać Boga w kreatywny sposób. Tutaj masz możliwość przekazywania dobrych wartości najmłodszemu pokoleniu.

Lider zespołu: Wiktoria Gasińska

Kawiarnia

Dzięki niej czas relacji po nabożeństwie upływa w wyjątkowej atmosferze. Kochamy kawę! Przy niej odbywają się najlepsze rozmowy.

Lider zespołu: Monika Maserak

Zespół tłumaczeń

Dzięki niemu nabożeństwo jest zrozumiałe dla osób anglojęzycznych.

Lider zespołu: Sławek Kubasik

Zespół “Punkt w Kontakcie”

Dzięki niemu nowe osoby mogą podejść zapisać się na najbliższe wydarzenie lub zadać nurtujące ich pytania.

Lider zespołu: Dorota Pawlukiewicz

 

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!

Po wypełnieniu formularza lider się z Tobą skontaktuje.