Kurs Alpha

Spróbuj Alpha!

Termin otwarcia zapisów na najbliższy kurs Alpha: wkrótce

Możesz zapisać się teraz i uwzględnimy Twoje zgłoszenie przy najbliższym kursie Alpha. Na pewno się wtedy skontaktujemy, żeby potwierdzić Twój udział.

Czym jest kurs Alpha?
Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Jest prowadzona na całym świecie w kawiarniach, kościołach, uczelniach, domach, barach – wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. Każdy jest na niej mile widziany. Każde spotkanie jest trochę inne, choć są trzy elementy, które pojawiają się zawsze: posiłek, krótki wykład i dyskusja.

Więcej o Alpha w Polsce przeczytasz tutaj.

Jak wygląda kurs Alpha w LifeHouse?

Kurs Alpha to cykl ośmiu spotkań, które w jasny i przystępny sposób przedstawiają podstawy chrześcijaństwa.

Spotkania trwają około 1,5 godziny, podczas której oferujemy wspólny poczęstunek, krótki wykład oraz swobodną dyskusję – możesz śmiało pytać i dzielić się swoimi przemyśleniami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, o co chodzi w chrześcijaństwie, pogłębić swoją dotychczasową wiedzę lub znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania, Alpha jest dla Ciebie idealnym miejscem!

Kurs jest całkowicie bezpłatny i trwa 8 tygodni.

Zapisz się na najbliższy kurs Alpha, skontaktujemy się z Tobą mailowo bądź telefonicznie.

Dla kogo jest Alpha?
1. Osób, które zaczęły życie z Bogiem w ostatnim roku.2. Osób, które chcą założyć dobre i stabilne fundamenty chrześcijaństwa.3. Dla Twoich znajomych i przyjaciół, których zaprosisz. Alpha to dobre ibezpieczne miejsce, gdzie możesz zaprosić nawet niewierzącą osobę. Zapewniamy przyjazną atmosferę. Czeka nas także dobre jedzenie, ciekawe i otwarte dyskusje. Zachęcamy, zaproś znajomych!4. Osób, które są w przedziale wiekowym +17 lat 🙂