Kurs Alpha

Spróbuj Alpha!

Najbliższy kurs Alpha zaczynamy już od 20 lutego. Zapisy otwarte do 9 lutego. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Czym jest kurs Alpha?
Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Jest prowadzona na całym świecie w kawiarniach, kościołach, uczelniach, domach, barach – wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. Każdy jest na niej mile widziany. Każde spotkanie jest trochę inne, choć są trzy elementy, które pojawiają się zawsze: posiłek, krótki wykład i dyskusja.

Więcej o Alpha w Polsce przeczytasz tutaj.

Jak wygląda kurs Alpha w LifeHouse?

Kurs Alpha to cykl ośmiu spotkań, które w jasny i przystępny sposób przedstawiają podstawy chrześcijaństwa.

Spotkania trwają około 1,5 godziny, podczas której oferujemy wspólny poczęstunek, krótki wykład oraz swobodną dyskusję – możesz śmiało pytać i dzielić się swoimi przemyśleniami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, o co chodzi w chrześcijaństwie, pogłębić swoją dotychczasową wiedzę lub znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania, Alpha jest dla Ciebie idealnym miejscem!

Kurs jest całkowicie bezpłatny i trwa 8 tygodni.

Zapisz się na najbliższy kurs Alpha, skontaktujemy się z Tobą mailowo bądź telefonicznie.

Dla kogo jest Alpha?
1. Osób, które zaczęły życie z Bogiem w ostatnim roku.2. Osób, które chcą założyć dobre i stabilne fundamenty chrześcijaństwa.3. Dla Twoich znajomych i przyjaciół, których zaprosisz. Alpha to dobre ibezpieczne miejsce, gdzie możesz zaprosić nawet niewierzącą osobę. Zapewniamy przyjazną atmosferę. Czeka nas także dobre jedzenie, ciekawe i otwarte dyskusje. Zachęcamy, zaproś znajomych!4. Osób, które są w przedziale wiekowym +17 lat 🙂

 

Najbliższy kurs Alpha zaczynamy już od 20 lutego. Zapisy otwarte do 9 lutego. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.