Spotkania Niedzielne

Każdej niedzieli spotykamy się na żywo – z racji zmiany miejsca, nasza tymczasową lokalizację i godzinę znajdziesz na naszej stronie głównej (tutaj).

W każdy poniedziałek również udostępniamy nasze kazania na naszym YouTubie i Spotify. Zachęcamy do subskrypcji.

 

Czego możesz się spodziewać?

1. Kiedy do nas trafisz, przywitają Cię nasi uśmiechnięci wolontariusze w koszulkach “Witaj w Domu”. Pokażą Ci szatnię, naszą kawiarnie lub punkt rejestracji dla dzieci (jeśli jesteś rodzicem – więcej informacji znajdziesz tutaj).

2.  Na salę wpuszczamy najwcześniej 5 minut przed rozpoczęciem spotkania. Do tego czasu możesz zaczekać w naszym Foyer.

2. Przed, jak i po spotkaniu, przy pierwszej ladzie od wejścia do Foyer, zauważysz wolontariuszy z zespołu “Punkt w kontakcie”. Oni chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, pomogą zapisać na wydarzenie lub opowiedzą trochę więcej o kościele, kursie Alpha, Ścieżkach Rozwoju, LifeGrupach czy naszych zespołach. 

3. Wejście na audytorium nasi wolontariusze otwierają 5min przed czasem rozpoczęcia nabożeństwa. To czas kiedy możesz już wejść na salę i zająć najbardziej komfortowe miejsce.

4. Nasze spotkanie rozpoczyna zespół muzyczny. Jest to tzw. czas uwielbienia. Trwa on 20-30 min. Możesz w nim wziąć aktywny udział i śpiewać razem z innym lub być tylko obserwatorem. Czuj się swobodnie!

5. Po czasie uwielbienia, host, który prowadzi spotkanie ze sceny, wita wszystkie osoby na żywo jak i online. Przekazuje najważniejsze ogłoszenia oraz przechodzi do czasu tzw. “hojności”. Jest to przestrzeń, w której każdy może dobrowolnie wesprzeć LifeHouse finansowo. Wolontariusze, którzy w tym czasie puszczają puste koszyki przez rzędy, dają możliwość wrzucenia gotówki. Jednak jeśli ktoś płaci wyłącznie kartą, wtedy może przekazać darowiznę po spotkaniu w kawiarni przy użyciu terminala.

6. Następnym punktem spotkania jest czas inspiracji. Tak zwane kazanie. Trwa ono średnio 20-30 min. 

7. Po kazaniu, zespół muzyczny gra ostatnią piosenkę, po której spotkanie oficjalnie jest zakończone.

8. Jednak to nie koniec! Po spotkaniu zapraszamy Cię na czas relacji i kawę do naszego Foyer! To świetna okazja, żeby poznać nowych ludzi i nawiązać wartościowe relacje.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu.