Moje serce dla Jego domu

PONAD NORMĘ TO COROCZNA ZBIÓRKA FUNDUSZY, KTÓRA UMOŻLIWIA TOBIE BYCIE CZĘŚCIĄ REALIZOWANEJ WIZJI.

Każda wizja byłaby tylko pustymi słowami, gdyby nie ludzie i ich decyzja by być jej częścią. To zaangażowanie ludzi, ich czasu, umiejętności i finansów pozwala na zbudowanie czegoś co ma wymiar wieczności.

To jeden dzień w roku, w którym zbieramy środki finansowe ponad to co dajemy na co dzień, żeby budować LifeHouse. Wierzymy, że wspólnym zaangażowaniem, nie tylko naszego czasu, ale i finansów jesteśmy w stanie dotrzeć do jeszcze większej liczby osób w naszych lokalnych społecznościach. Każda osoba podczas tego weekendu ma możliwość złożenia deklaracji jednorazowego lub comiesięcznego wsparcia finansowego.

Data wydarzenia: 25 czerwca 2023 r.

Więcej. More.

“Temu zaś, który według mocy działającej w nas może uczynić o wiele więcej ponad to wszystko o co prosimy lub o czym myślimy.”
EFEZJAN 3:20

Wierzymy, że kiedy nasze serca są otwarte, Bóg w swojej łasce i dobroci przychodzi z błogosławieństwem i pomnożeniem. Chcemy zawsze kierować swoje kroki, tam gdzie On nas stawia, a także być gotowymi na powiedzenie Mu odważnego i szalonego “TAK”. Wierzymy, że jest WIĘCEJ przestrzeni, gdzie jako Kościół możemy mieć wpływ na dzisiejsze otoczenie, które jest spragnione pokoju, miłości i akceptacji.

Cel zbiórki funduszy na rok 2023

LIFEHOUSE KRAKÓW

Do Krakowa przeprowadzamy się ze wspaniałym teamem ludzi z Poznania i Australii. Na miejscu dołączą do nas kolejne osoby. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni za każdego, kogo Bóg postawił i nadal stawia na naszej drodze. Kraków jest dla nas miastem w tym momencie zupełnie nieznanym.

Przeprowadzając się tam zaczynamy zupełnie od zera, więc budując nową wspólnotę będziemy potrzebować praktycznie wszystkiego. Zależy nam na nabożeństwach wysokiej jakości, takich jakie znamy z LifeHouse Poznań i LifeHouse Melbourne. Dlatego też zainwestujemy w dobrej jakości sprzęt do nagłośnienia. Mamy na sercu rodziny i dzieci, więc nasz krakowski Świat Dzieci będzie wyposażony w bezpieczne zabawki, artykuły kreatywne i meble przystosowane dla najmłodszych.

Na początku będziemy wynajmować na niedzielę salę w hotelu. Naszym marzeniem jest, by później móc wynajmować budynek, który będzie służył kościołowi przez cały tydzień. Chcemy na ten cel odłożyć pieniądze, by go dostosować do naszych potrzeb.

Od samego początku będziemy organizować kurs Alpha podczas którego będziemy chcieli gościć ludzi poczęstunkiem. Zależy nam też na tym, by to miasto o nas usłyszało, dlatego na pewno będziemy inwestować w płatne reklamy na mediach społecznościowych. Z naszego doświadczenia wiemy, że bardzo wiele osób w taki sposób trafiło do LifeHouse Poznań.

Sercem jesteśmy już w Krakowie i nie możemy się doczekać tego, co przygotował dla tego miasta Bóg. Żeby to wszystko się ziściło potrzebujemy pieniędzy, które wykorzystamy do poszerzenia Jego Królestwa.

Patryk & Kinga Kowalewscy
Przyszli kampus Pastorzy LifeHouse Kraków

Następny krok

MÓDL SIĘ 
Pytaj Boga ile ma wynieść Twoja darowizna, aby w przyszłości nasz Kościół mógł dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, które mogą nawiązać kontakt z Bogiem. Kiedy wszyscy jesteśmy zaangażowani, wtedy możemy dokonać ogromnej różnicy.

PRZYGOTUJ SIĘ
Nie pozostawiaj swojej hojności przypadkowi. Każda znacząca inwestycja wymaga planowania, więc nigdy nie lekceważ siły planu budżetowego.

ZŁÓŻ DEKLARACJĘ
Wypełnij formularz online poniżej.

Twoja deklaracja online