LifeGrupy

Relacje. Ludzie. Wzrost.

LifeGrupy są sercem naszego Kościoła i kluczem do rozwoju trwałych, prawdziwych relacji. Wierzymy, że budując życie z innymi szybciej się uczymy i wzrastamy duchowo.

LifeGrupy to spotkania w małym gronie. Każda grupa spotyka się w innej lokalizacji Poznania i skupia się na różnych kwestiach. Wspólnie rozmawiamy na ważne tematy, poznajemy Boga, czytamy Pismo Święte, modlimy się i w swobodnej atmosferze spędzamy ze sobą czas.

Grupa dla kobiet, które szukają w życiu Boga i w bezpiecznej atmosferze chcą dzielić się osobistymi doświadczeniami. Poruszamy tematy ważne, ale też te dotyczące codzienności, dyskutujemy, poznajemy się, troszczymy się o siebie nawzajem i miło spędzamy czas w kobiecym gronie!

Dorota Pawlukiewicz 
Okolica: Stare Miasto
Poniedziałek, 19:00

Miejsce, gdzie w męskim gronie rozmawiamy o konkretnych rzeczach – o nas, naszych rodzinach, żonach, dzieciach, wychowaniu, pieniądzach, uzależnieniach, pasjach, a przede wszystkim o naszym Bogu! Jak przetrwać w tym świecie i nie stracić swojej wiary? Jeśli szukasz odpowiedzi na to i inne pytanie – przyjdź i znajdź je razem z nami!

Hubert Sajda
Okolica: Łazarz

Niezależnie od tego, co już potrafisz czy posiadasz, z pewnością wiesz, że JEST WIĘCEJ. Jeśli jesteś po kursie Alpha, pragniesz wzrastać w Bożej obecności lub poszukujesz czegoś więcej w swoim życiu, to jest to miejsce idealne dla Ciebie!

W komfortowej atmosferze będziemy odkrywać swoje miejsce w Królestwie Bożym. Pragniemy abyś rozwijał się, zdobywał nowe umiejętności i miał coraz większy wpływ na innych. Zrób razem z nami kolejny krok na swojej drodze z Jezusem.

Liderzy: Adam Musisz & Klaudia Kulpińska
Okolica: Łazarz

Nieważne czy wolisz szpilki czy trampki, spodnie czy sukienki – spotkaj się z nami, by w kobiecym gronie poruszać ważne, trudne i lekkie tematy oraz wspólnie poznawać Boga i w Nim odkrywać swoją tożsamość. To najlepsza okazja, by nawiązać szczere i głębokie relacje oraz spędzić wieczór w miłym towarzystwie!

Joanna Schewior
Okolica: Wilczak

Zachęcamy Cię, aby w tej zabieganej codzienności zatrzymać się w samym środku tygodnia i spędzić czas, w miły i wartościowy sposób! W rodzinnej atmosferze chcemy dzielić się tym, co przeżywamy, być dla siebie zachętą, modlić się wspólnie i budować relacje. Jeśli macie dzieci, to na pewno będą miały się z kim pobawić.

Alina i Michał
Okolica: Gortatowo koło Swarzędza

Zachęcamy Cię, aby w tej zabieganej codzienności zatrzymać się w samym środku tygodnia i spędzić czas, w miły i wartościowy sposób! W rodzinnej atmosferze chcemy dzielić się tym, co przeżywamy, być dla siebie zachętą, modlić się wspólnie i budować relacje. Jeśli macie dzieci, to na pewno będą miały się z kim pobawić.

Agnieszka i Tomasz Warmuz
Okolica: Junikowo/Plewiska

We are an English speaking lifegroup and we welcome everyone, who wants to spend their Thursday night in a friendly and comfortable environment. We desire to create a safe atmosphere, where we can share our hearts and experience the truth of God’s word in every area of our lives. Worshipping God and putting him in the center, so we can experience His presence together. Praying for one another and waiting for Him to speak and move in our midst.

If you want to discover a place where you can connect with other people and grow closer to God– then JOIN US.

We cant wait to see you!

Ania Nowaczkiewicz & Livia Sturz
Poznan area: Łazarz

Lubisz dyskusje, szczegółowe analizy, a może odkrywanie tajemnic ukrytych w historiach? Dołącz do Nas i rozważaj karty Pisma Świętego oraz wspaniałe dzieła Jezusa razem z nami. Biblijne konwersacje są dla każdego.

Michał Sobczak & Mateusz Dopierała

To dobre miejsce na spędzenie piątkowego wieczoru i okazja, by w luźnej atmosferze przy kawie i herbacie, porozmawiać, wspólnie czytać Pismo Święte i głębiej spojrzeć na to, co usłyszeliśmy podczas niedzielnego kazania. Przyjdź, by nawiązać nowe relacje i jeszcze realniej doświadczyć Boga w swoim życiu.

Dorota i Tomasz Pawlukiewicz
Okolica: Stare Miasto

To bardzo dobre miejsce, żeby rozwijać swoje artystyczne umiejętności. Zajęcia prowadzone są z rysunku oraz rękodzieła. Czekamy na ludzi, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność! Wszystkie chętne osoby prosimy o osobiste zgłoszenia ze względu na potrzebę wcześniejszego przygotowania materiałów. Zapraszamy!

Dorota Pawlukiewicz & Oksana Matskovych
Okolica: Stare Miasto

Grupa dla każdego, kto kocha sport i zdrowy styl życia lub szuka inspiracji i zachęty do tego, by zadbać o swoje zdrowie. Jeśli biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze lub po prostu lubisz się ruszać – to idealne miejsce dla Ciebie! Spokojnie, czasem też razem odpoczywamy lub spotykamy się na wspólnych planszówkach! Niezależnie od tego co robimy – zawsze jest dobra zabawa!

Lidka Gandecka & Marcin Błaszkiewicz

Приглашаем тебя на встречи, которые будут проходить на русском и украинском языках. Это не будет формат стандартной домашней группы, ведь наша задача – помочь тебе в начале твоего пути в другой стране, чувствовать себя «как дома».

Мы с радостью ответим на все твои вопросы, касаемо церкви, помолимся с тобой и просто пообщаемся за чашечкой чая или кофе.

Marina i Paweł Sinichina