LifeGrupy

Relacje. Ludzie. Wzrost.

TRWA SEZON LIFEGRUP DO KOŃCA CZERWCA
Sprawdź tygodnie LifeGrup na dole strony.

LifeGrupy są sercem naszego Kościoła i kluczem do rozwoju trwałych, prawdziwych relacji. Wierzymy, że budując życie z innymi szybciej się uczymy i wzrastamy duchowo.

LifeGrupy to spotkania w małym gronie. Każda grupa spotyka się w innej lokalizacji Poznania. Wspólnie rozmawiamy na ważne tematy, poznajemy Boga, czytamy Pismo Święte, modlimy się i w swobodnej atmosferze spędzamy ze sobą czas.

Miejsce, gdzie w męskim gronie rozmawiamy o konkretnych rzeczach – o nas, naszych rodzinach, pieniądzach, uzależnieniach, pasjach, a przede wszystkim o naszym Bogu! Jak przetrwać w tym świecie i nie stracić swojej wiary? Jeśli szukasz odpowiedzi na to i inne pytanie – przyjdź i znajdź je razem z nami!

Hubert Sajda i Sebastian Maserak
Okolica: Strefa LifeHouse

Grupa dla kobiet, które szukają w życiu Boga i w bezpiecznej atmosferze chcą dzielić się osobistymi doświadczeniami. Poruszamy tematy ważne, ale też te dotyczące codzienności, dyskutujemy, poznajemy się, troszczymy się o siebie nawzajem i miło spędzamy czas w kobiecym gronie!

Dorota Pawlukiewicz i Daria Vodzińska
Okolica: Stare Miasto

We are an English speaking lifegroup and we welcome everyone, who wants to spend their Tuesday night in a friendly and comfortable environment. We desire to create a safe atmosphere, where we can share our hearts and experience the truth of God’s word in every area of our lives. Worshipping God and putting him in the center, so we can experience His presence together. Praying for one another and waiting for Him to speak and move in our midst.

If you want to discover a place where you can connect with other people and grow closer to God– then JOIN US.

We cant wait to see you!

Marshall Taylor
Poznan area: Strefa LifeHouse

Wierzymy że kościół to są ludzie. Jeżeli niedziela Ci nie wystarcza to zapraszamy na wspólne spędzanie czasu w Bożej obecności. Chcemy nawzajem się inspirować, wspierać i uczyć. Czekamy na Ciebie!

Wiciu & Sofia
Poznan area: Starołęka

Nieważne czy wolisz szpilki czy trampki, spodnie czy sukienki – spotkaj się z nami, by w kobiecym gronie poruszać ważne, trudne i lekkie tematy oraz wspólnie poznawać Boga i w Nim odkrywać swoją tożsamość. To najlepsza okazja, by nawiązać szczere i głębokie relacje oraz spędzić wieczór w miłym towarzystwie!

Joanna Schewior i Oliwia Gromadzka
Okolica: Winogrady

W komfortowej atmosferze będziemy odkrywać swoje miejsce w Królestwie Bożym. Pragniemy abyś rozwijał się, zdobywał nowe umiejętności i miał coraz większy wpływ na innych. Zrób razem z nami kolejny krok na swojej drodze z Jezusem.

Liderzy: Adam Musisz i Kulpa Zawół
Okolica: Grunwald

Miła i bezpieczna atmosfera, przepyszne jedzonko, wspólna modlitwa i czas na swobodne rozmowy – tego wszystkiego doświadczysz u Agnieszki i Tomka. Przyjdź, poznaj nowych ludzi, zadaj każde pytanie, podyskutuj w przyjaznym towarzystwie i poczuj się z nami jak w domu!

Agnieszka i Tomasz Warmuz
Okolica: Plewiska

To dobre miejsce na spędzenie piątkowego wieczoru i okazja, by w luźnej atmosferze przy kawie i herbacie, porozmawiać, wspólnie czytać Pismo Święte i głębiej spojrzeć na to, co usłyszeliśmy podczas niedzielnego kazania. Przyjdź, by nawiązać nowe relacje i jeszcze realniej doświadczyć Boga w swoim życiu.

Dorota & Tomasz Pawlukiewicz
Okolica: Stare Miasto

Tu budujemy relacje pełne wsparcia, zrozumienia i bezpieczeństwa. Spotykamy się, aby budować przestrzeń dla wymiany doświadczeń jako mamy, jako żony i kobiety. Szukające Bożego prowadzenia w macierzyństwie, małżeństwie i życiu codziennym. Pragniemy, aby macierzyństwo było postrzegane jako piękny zamysł Boga dla kobiety, aby kobieta mogła poczuć swoje powołanie, spełnienie i radość.

Tatiana Kaciura-Kozik
Okolica: Dąbrówka

To bardzo dobre miejsce, żeby rozwijać swoje artystyczne umiejętności. Zajęcia prowadzone są z rysunku oraz rękodzieła. Czekamy na ludzi, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność! Wszystkie chętne osoby prosimy o osobiste zgłoszenia ze względu na potrzebę wcześniejszego przygotowania materiałów. Zapraszamy!

Dorota Pawlukiewicz & Oksana Matskovych
Okolica: Strefa LifeHouse

Grupa dla każdego, kto kocha sport i zdrowy styl życia lub szuka inspiracji i zachęty do tego, by zadbać o swoje zdrowie. Jeśli biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze lub po prostu lubisz się ruszać – to idealne miejsce dla Ciebie! Spokojnie, czasem też razem odpoczywamy lub spotykamy się na wspólnych planszówkach! Niezależnie od tego co robimy – zawsze jest dobra zabawa!

Marcin Błaszkiewicz

Previous
Next
Previous
Next